Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany


ZWROTY/REKLAMCJE

      1) UWAGA. Zwróć uwagę na stan paczki podczas jej odbioru. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w żaden sposób uszkodzona mechanicznie, lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji. Jeżeli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny. W takim przypadku tylko protokół stanowi podstawę do złożenia reklamacji.

 2) W przypadku niezgodności dostarczonego towaru z opisem podanym w aukcji, podstawą reklamacji jest paragon lub faktura VAT. Wszelkie reklamacje bądź zastrzeżenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@hurtowniaanna.pl  w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

Witryna stworzona na platformie