Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie.

Hurtownia „ANNA” istnieje na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą środków czystości, higieny i kosmetyków. Od tego czasu zdobyliśmy bogate doświadczenie branżowe i zaufanie wielu klientów. Nasza działalność opiera się na kompleksowym zaopatrzeniu sklepów, firm, szkół, przedszkoli, zakładów opieki zdrowotnej, oraz konsumentów indywidualnych. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych. Proponujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie utrzymania czystości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Realizujemy i  dostarczamy zamówienia w 24-48 h na terenie Kalisza, powiatu kaliskiego oraz powiatów ościennych. Od 2012 roku poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż internetową. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz asortymentowy 4000 produktów renomowanych firm. Prowadzimy sprzedaż artykułów chemiczno-kosmetycznych z różnych półek cenowych. Ponadto co miesiąc oferujemy atrakcyjną cenowo grupę towarów promocyjnych. Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu satysfakcję i zadowolenie.

Aktualności

Przykładowa aktualność

09.11.2016

Poprzez widget aktualności informuj o nowościach w Twojej firmie, ofercie produktowej czy usługach, jakie świadczysz.

Przykładowa aktualność

09.11.2016

Przy każdej aktualności wyświetlana jest data jej dodania. Aktualności możesz również wzbogacać grafiką.

Przykładowa aktualność

09.11.2016

Unikalna treść na Twojej stronie jest bardzo ważna. Unikaj kopiowania treści (np. opisów produktów) z innych stron www, by Twoja witryna miała większe szanse na wysokie pozycje w wyszukiwarce.
Witryna stworzona na platformie